آدرس فروشگاه به مکان جدید واقع در بازار لوازم خانگی ، پاساژ نور جدید ، طبقه منهای یک پلاک ٢٩ انتقال یافته است.

این فروشگاه هیچ شعبه دیگری ندارد و تمامی امتیاز آن متعلق به ستار فتاحی واثق میباشد.

۶
,

چای ساز دلمونتی

۶

چای ساز Delmonti مدل DL420

  1. دارای نمایشگر LCD
  2. قدرت دستگاه ۲۰۰۰ وات
  3. صفحه گرم نگهدارنده قوری
  4. صفحه دیجیتال لمسی برای تنظیم دما
  5. دارای فیلتر استیل برای تهیه چای و قهوه
  6. ظرفیت کتری ۱٫۷ لیتر و ظرفیت قوری ۱٫۵ لیتر می باشد

خانه داری

post1در این بخش   قصد داریم تا شما عزیزان رو با برخی از  اصول و نکات ریز  که ممکنه خیلی  در  لوکس به نظر رسیدن خونه تاثیر دارد  شرح بدیم.اولا اجازه بدید  با یک سوال شروع کنم!

خانه داری شغل است یا وظیفه؟

هر کدوم از زنان و مردان پاسخ های متفاوتی برای این صوال دارن  .زادیدگاه سنتی شاید  این مساله کاملا شفاف بود که زن برای خانه است  و وظیفه ی اصلی اون  رسیدگی به همین خانه است  و بس!

زنان  تقریبا از م.قعی که ازدواج می کنند در صورتی که خانه دار باشند  وظیفه اصلی آن ها پخت و پز و تربیت فرزندان و  مهیا کر خانه ای پز از آراکش و گرمی   میشه  و مرد طبق روال  زندگی  عادی  در بیرون کار می کند  هر دو باهم کار می کنند زن در خانه و مرد در بیرون مدی که کارمند باشه بالاخره بعد از  حدود ۳۰ سال باز نشست می شود  و با همان قوق بازنشستگی سر می کند  اما .زن هم بازنشست خواهد شد؟؟طبیعتا نه!و او این وظیفه یا مسووُلیت و باید  هم چنان  ادامه بده شاید تا آخر عمرش

از آن جایی که خانه داری یه فعالیت بدون در آمد  رد خانه است  جز مشاغل محصوب نمیشه ولی با این وجود نمیشه از شختی ها پ مسووُلیت های سنگین خانه داری چشم پوشی کرد  هر چند که تکنولوژی های جدید این کار های رو آسان تر کرده ولی زنانی که هم در بیرون مشغول کار هستن و هم در خانه کار می کنند این مسووُلیت نهایتا برعهده ی آنها ست.

حالا از این  ها که بگذریم آیا خانه داری وظایف مشخصی دارد؟آیا خلاقیت هم مهم است؟آیا نوه چیدمان وسایل منزل و آشپزخانه مهم است؟رنگ بندسی  لوازم آشپزخانه د نحوه پخت و پز تاثیر دارد؟و خیلی سوالات ریز و درشت که جواب دادن به اونها نیازمند  یک نحقیق جامع و مفصل است که ما رو به نتیجه برسونه.

اون چیزی که تا باحل مسلم شده میشه گفت جواب اکثر سوالات بالا مثبت هست

مثلا اگر تاثیر رنگ ها در دکوراسیون خاه ا بررسی کنیم  به اهمیت اون تو زندگی بیشتر پی می بریم.

رنگ اثر عمیق و موثری بر ذهن شما دارد . حتی نگاه کردن به رنگها احساسات متفاوتی را در ما ایجاد می کند ، بنابراین در انتخاب رنگ برای اتاق خوابتان حساس باشید .

قرمز رنگ عاشقانه و رویایی می باشد . استفاده از روتختی یا کوسن های قرمز در اتاق خواب به ایجاد محیط عاشقانه کمک می کند . البته اگر انسان عصبی مزاجی هستید از رنگ قرمز دوری کنید چون علاوه بر عشق ، قرمز تحریک کننده عصبانیت نیز می باشد.

سبز و ابی ، رنگهای خودمانی و ارامش بخشی هستند و در اتاق خواب ایجاد حس راحتی می نمایند . سبز رنگ سنتی ازدواج و باروری است .

رنگ هایی که چندان مناسب یک اتاق خواب رمانتیک نمی باشند عبارتند از : سفید ، خاکستری ، صورتی و زرد …

البته استفاده از انها در بعضی وسائل موردی ندارد اما به عنوان رنگ اصلی ایده جالبی نمی باشند . سفید و خاسکتری رنگ های بسیار ساده ای هستند و نوعی احساس خلسه و بی حالی ایجاد می کنند رنگ زرد به مقدار زیاد ، چشم را اذیت کرده و حس عصبانیت را برمی انگیزد . رنگ صورتی باعث ارامش و شادیست اما در نظر عموم این رنگ بسیار دخترانه است و ممکن است مرد از این موضوع احساس نارضایتی کند .

در این پست و اولین پست خانه لوکس  سعی کردیم بطور خلاصه  به موضوعات خانه داری بپردازیم در پست های آینده بطور جزيی تر و حساس تر به خانه و خانه داری و یک خانه لوکس داشتن  با لوام مناسب  خواهیم پرداخت.